U maakt gebruik van een verouderde webbrowser. Update uw browser om deze website goed te kunnen bekijken
Menu

Hulde aan Karreman!

Gepubliceerd op 17 februari 2021

Tijdens een duikvlucht in het verleden, stuitte ik op de TRAPVAST uit December 99!

Één artikel trok direct mijn onverdeelde aandacht: Karreman Wasserettes Nijmegen hoofdsponsor vv Kolping Dynamo

Een middeleeuwse ziener voorspelde eens dat in 1999 de wereld zou vergaan. Onze huidige maar destijds spiksplinter nieuwe hoofdsponsor ging daar gelukkig niet vanuit! Met een geheel nieuw tenue voor het eerste elftal – wat meteen leidde tot een 2-1 overwinning bij de eerste wedstrijd -, het eerste reclamebord langs het veld, en het vanaf dat moment in het verleden zijn van het wassen door ‘de buurvrouw van de zus van de trainer’ van de voetbalshirts, -broeken en -kousen. 

Heeft Karreman Wasserettes er tot op de dag van vandaag voor gezorgd dat de leden van Kolping Dynamo altijd piekfijn het veld trotseren. Op 9 Januari 2000 is er op dit feestelijke nieuws het glas geheven, nu 21 jaar later hef ik mijn glas opnieuw, en zeggen wij dank je wel!