U maakt gebruik van een verouderde webbrowser. Update uw browser om deze website goed te kunnen bekijken
Menu

vv Kolping-Dynamo 1 zoekt versterking!

Gepubliceerd op 15 mei 2016

Ons eerste elftal heeft een mooi seizoen achter de rug. Niet alleen is de derde plek behaald in de competitie, het binnenslepen van een periodetitel betekent dat het elftal nog mag gaan spelen om promotie naar de 4e klasse.

De prestatie die werd neergezet dit seizoen is meer dan verdiend. Er staat een toegewijde spelersgroep en trainer Ton Gerrist is al twee seizoenen een constante factor. Volgend seizoen wil het team verder groeien onder leiding van Gerrist. We zijn daarom op zoek naar nieuwe spelers die zich thuisvoelen binnen onze ambitieuze, sportieve en gezellige voetbalvereniging.

Zin om nader kennis te maken en een keer te komen meetrainen? Neem dan contact op met trainer Ton Gerrist via ton.gerrist@gmail.com